Zestaw igłofiltrów

Zestawy igłofiltrów

Rysunek wizualizujący zestaw igłofiltrów w praktyce

Czym są zestawy igłofiltrów?

Zestawy igłofiltrowe stosuje się do czasowego obniżenia poziomu wody, gdy dno zaplanowanego wykopu znajduje się poniżej poziomu wód gruntowych. Elementy składowe zestawu dobiera się w zależności od potrzeb – wielkości wykonywanego wykopu, i warunków gruntowych. Konstrukcje zestawów igłofiltrów można dowolnie dostosować do warunków grunotowo-budowlanych. W naszych zestawach igłofiltrów znajdą Państwo konstrukcje stalowe oraz elastyczne. Warto przypomnieć, że są to konstrukcje odporne na warunki atmosferyczne.


Wynajem zestawów igłofiltrów

Jeśli potrzebują Państwo skutecznego urządzenia do odprowadzenia wody z dna wykopu, najlepiej sprawdzą się w tym przypadku igłofiltry. Szczególnie jednak w przypadku jednorazowego zastosowania do odwodnienia wykopu zakup tak skomplikowanej maszynerii nie jest opłacalny. Wynajem zestawu igłofiltrów to więc doskonałe rozwiązanie w takich sytuacjach.Nasza oferta jest wprost skierowana do potrzeb Państwa. Prosimy o bezpośredni kontakt. Ceny do uzgodnienia

Budowlaniec korzystający z wynajmu zestawu iglofiltrów

Pracownik serwisujący zestaw igłofiltrów w zakładzie pracy

Serwis zestawów igłofiltrów

Zastosowanie zestawów igłofiltrów jest szerokie, lecz nie zawsze jest to niezawodne urządzenie. Niekiedy igłofiltry wystawiane są na pracę w ciężkich warunkach, co może osłabić je bądź uszkodzić. Z pomocą przychodzi serwis zestawów igłofiltrów od Ponako. Nasi specjaliści doświadczeni są w zajmowaniu się naprawami tego osprzętu. Zapraszamy do kontaktu, jeśli są Państwo zainteresowani naszymi usługami serwisowymi. Postaramy się pomóc! Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku!


Sprzedaż zestawów igłofiltrów

Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy jest skłonny do wynajmu sprzętu, który już wcześniej mógł być nastawiony na pracę w ciężkich warunkach. Z tego powodu oferujemy Państwu sprzedaż zestawów igłofiltrów w okazyjny cenach, które są konkurencyjne do oferty innych firm. Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta to zapraszamy do kontaktu, podczas którego wykonamy indywidualną ocenę skierowaną do Państwa potrzeb. Jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piątku. Zapraszamy!

Pracownik sprzedający zestaw igłofiltrów zainteresowanemu klientowi