Zagęszczarki jednokierunkowe

Zagęszczarki jednokierunkowe

Zagęszczarka jednokierunkowa dynamic

Czym są zagęszczarki jednokierunkowe?

Zagęszczarki jednokierunkowe są jednym z popularnych rodzajów maszyn stosowanych do zagęszczania gruntu. Używane są najczęściej przy budowie podjazdów, chodników itp. Charakteryzują się wysoką wydajnością oraz stabilnością przy pracy na długie godziny. Sprawdzają się przy kładzeniu asfaltów itp. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!


Wynajem zagęszczarek jednokierunkowych

Oferujemy wynajem zagęszczarek jednokierunkowych na okres jednej doby oraz więcej. Jeżeli interesuje Państwa okres wynajmu np. tygodniowy, koniecznie prosimy poinformować nas o tym drogą mailową lub telefoniczną. Każda z maszyn poddawana jest regularnym serwisom, aby zapewnić bezawaryjność wynajmowanych zagęszczarek.

Czarna zagęszczarka jednokierunkowa bomag

Żółto-czarna zagęszczarka jednokierunkowa bomag

Serwis zagęszczarek jednokierunkowych

Mimo iż zagęszczarki jednokierunkowe są stabilnymi narzędziarzami, nie nieuniknione są mniejsze lub większe awarie. Z pomocą dłonią wychodzi serwis zagęszczarek jednokierunkowych od Ponako. Nasi serwisanci zdiagnozują usterkę oraz ją naprawią w błyskawicznym czasie. Jesteśmy terminowi i w całości wywiązujemy się z powierzonych usług. Zapraszamy do kontaktu po więcej szczegółów!


Sprzedaż zagęszczarek jednokierunkowych

Jeżeli nie interesuje Państwa to zachęcamy do naszej oferty sprzedaży zagęszczarek jednokierunkowych Posiadamy w ofercie wiele wydajnych modeli, za które możemy poręczyć jeśli chodzi o jakoś maszyny i ich bezawaryjność. Na całość asortymentu udzielamy kilkuletniej gwarancji, a przy większych zamówieniach, atrakcyjne rabaty. Zapraszamy do kontaktu, gdzie udzielimy więcej informacji!

Wacker zagęszczarka

Lista produktów

Poniżej przedstawiamy część naszej oferty. Jeżeli chcą Państwo poznać pełną listę produktów, zapraszamy do kontaktu telefonicznego (505 184 344) lub e-mailowego (ponako@ponako.pl)

Model Ciężar Szerokość robocza Silnik Zużycie Paliwa Cena Wynajmu Kaucja
Zagęszczarka jednokierunkowa AVP 1850 100 kg 500 mm benzynowy Honda GX160 3.7 kW 1.1 l/h od 60 zł 1 000 zł