Zagęszczarki gruntu

Zagęszczarki gruntu

Zagęszczarki gruntu są urządzeniami służącymi do zwiększania gęstości podłoża. Niezależnie od rodzaju prac czy zasilania, mechanika zagęszczarek działa podobnie. Wśród rodzajów możemy wyszczególnić zagęszczarki płytowe, które działają na zasadzie przekazywania drgań przez mimośród do płyty. Wytworzone wibracja wpływają na zagęszczenie podłoża. Wraz z latami powstało kilka gatunków tego typu zagęszczarek, które różna się przede wszystkich mobilnością np. zagęszczarki gruntu samo przesuwne, którym wystarczy tylko nadać kierunek, a reszta odbywa się już samoczynnie bądź prowadzone ręcznie, które wymagają nieustającej naszej obecności do ręcznego przesuwania. Wśród zagęszczarek gruntu należy wyszczególnić maszyny do cięższych zadań np. skoczki stosowane do przydomowych zadaniach, walce stosowane bardzo często przy budowie dróg gruntowych czy duże ubijarki. Przy walcach i ubijarkach należy wspomnieć o dość mocnej specyfice danych urządzeń. Wielu fachowców określa je jakoś narzędzia dość niewygodne do dłuższej pracy. Wśród ubijarek wyszczególnia się dwa rodzaje. Pierwsze to ubijarki kroczące, które nadają się do pracy w terenie o uciemiężonym podłożu. Dość rzadko spotyka się je ze względu na ogromne koszta. Kolejnym rodzajem zagęszczarek gruntu są ubijarki podczepiane, które jak nazwa wskazuje, podczepia się do pojazdów. Służą on do utwardzania dużych powierzchni.


Pomarańczowa zagęszczarka gruntu z czarnymi elementami

Czym są zagęszczarki gruntu?

Zagęszczarki gruntu są urządzeniami za pomocą których można wykonać proste i skomplikowane prace budowlane m.in. budowę dróg, wykładanie asfaltu, budowę chodników itp. Są to urządzenia wysokiej wydajności, a zarazem proste w obsłudze. Świetnie sprowadzają się na różnego typie glebach, nawet na kostkach chodnikowych. Zapraszamy do zapoznania się z resztą oferty!


Wynajem zagęszczarek gruntu

Zachęcamy do wynajmu zagęszczarek gruntu jeżeli interesuje Państwa tymczasowe nabycie sprzętu w okresie jednej doby lub więcej. Oferowany przez nas sprzęt jest wydajny oraz poddawany regularnie serwisowi, aby sprawić niezawodność funkcjonowanie urządzenia w momencie wynajmu. Zachęcamy do kontaktu z nami, podczas którego udzielimy więcej szczegółów z naszej oferty.

Pomarańczowo-srebrna zagęszczarka gruntu

Pomarańczowa zagęszczarka gruntu z czerwoną turbina

Serwis zagęszczarek gruntu

Zagęszczarki poddawane są ciężkim zadaniom, co może doprowadzić do tymczasowej awarii sprzętu. Z tego względu sugerujemy udanie się do naszego serwisu zagęszczarek gruntu, gdzie nasi serwisanci dokładnie zdiagnozują przyczynę awarii i w ekspresowym tempie dokonają jej naprawy. Usługi naprawcze dokonywane są pod czujnym okiem doświadczonej załogi. Naprawiliśmy nie jedną zagęszczarkę. Zapraszamy do kontaktu!


Sprzedaż zagęszczarek gruntu

Prowadzimy sprzedaż zagęszczarek gruntu dla klientów, których interesuje nabycie sprzętu we własnym zakresie. Nie tylko wynajmie. Na całość asortymentu nakładamy kilkoletnią gwarancję. Zapewniamy wysoką jakość urządzenia oraz konkurencyjne ceny na rynku. Poniżej znajdą Państwo przykładowe modele i ich specyfikację, które wchodzą w skład naszej oferty. Zapraszamy do kontaktu, gdzie podamy więcej informacji!

Żółta zagęszczarka ze srebrnym silnikiem

Lista produktów

Poniżej przedstawiamy część naszej oferty. Jeżeli chcą Państwo poznać pełną listę produktów, zapraszamy do kontaktu telefonicznego (505 184 344) lub e-mailowego (ponako@ponako.pl)

Model Ciężar Szerokość robocza Silnik Zużycie Paliwa Cena Wynajmu Od: Kaucja
Ubijak wibracyjny AVS 68-4 68 kg 280 mm benzynowy Honda GX100 2.2 kW 0,7 l/h 70 zł 1 000 zł
Zagęszczarka jednokierunkowa AVP 1850 100 kg 500 mm benzynowy Honda GX160 3.7 kW 1.1 l/h 60 zł 1 000 zł
Zagęszczarka nawrotna AVP 3020 200 kg 500 mm benzynowy Honda GX270 6.3 kW 2.1 l/h 85 zł 1 000 zł
Zagęszczarka nawrotna trójwałkowa AVH 5030 400 kg 600 mm diesel Hatz 1D50S 7.0 kW 1.7 l/h 100 zł 1 000 zł
Zagęszczarka nawrotna trójwałkowa AVH 6030 500 kg 700 mm diesel Hatz 1D81S 10.4kW 2.5 l/h 120 zł 1 000 zł