Pompy zatapialne

Pompy zatapialne

Pompy zatapialne, często też zwane pompami zanurzeniowymi, są urządzeniami wykorzystywanymi nie tylko w przemyśle, ale też podczas prac remontowych (np. osuszanie pomieszczeń) lub w gospodarstwach domowych. Pompy zatapialne bardzo często wykorzystywane są do przepompowywania wód ze stawów oraz pozostałych zbiorników wodnych. Bardzo często wykorzystywane są przy powodzeniach podczas odpompowywania wód z podtopionych pomieszczeń, jak i ich osuszania. Warto nadmienić, że pompy zatapialne radzą sobie zarówno z czystą wodą, jak i tą mocno zanieczyszczoną. Przy mocno zanieczyszczonych wodach najlepiej użyć pomp o dużej mocy ssącej. Mechanika pomp jest bardzo prosta. Wpierw do pompy podłączana jest rura, przez którą tłoczona będzie woda. Następnie pompa zatapialna zanurzana jest w zbiorniku wodnym, z którego ma zostać wypompowana woda. Praca pomp jest dość cicha, co jest ogromną zaletą do korzystających z nich. Warto nadmienić, że pompy nie są urządzeniami, które posłużą do zestawu hydroforowego. Pompy zatapialne nie są wykorzystywane wyłącznie przy poważniejszych wypompowywaniach wód. Posłużyć mogą również do prostszych zadań w gospodarstwie domowych np. podlewanie roślin z deszczówek.


Pompa zatapialna marki Afec

Czym są pompy zatapialne?

Pompy zatapialne znajdują swoje zastosowanie przy szambie. Traktowane są jako pompy do przydomowych oczyszczalni ścieków. Niekiedy używane są do wypompowywania wód z zalanych piwnic. Odznaczają się ogromną wydajnością i stabilną pracą podczas wielogodzinnej pracy.


Wynajem pomp zatapialnych

Potrzebują Państwo pompy do zatopionej piwnicy lub szamba? Zapraszamy do naszego wynajmu pomp zatapialnych. Decydując się na nas, wybierają Państwo sprzęt wysokiej jakości, poddawany regularnym serwisom. Oferujemy atrakcyjne stawki dobowe. Nie wykluczamy wynajmu na dłuższy okres czasu niż jednej dobry. Więcej informacji nasza wypożyczalnia pomp udziela drogą e-mailową lub telefoniczną.

Srebrna pompa zatapialna afec

Czerwona pompa grindex

Serwis pomp zatapialnych

Państwa pompa doznała usterki technicznej? Sprzęt przestał nagle działać? Prosimy zgłosić się do naszego serwisu pomp zatapialnych. Serwisanci Ponako zdiagnozują przyczynę awarii oraz dołożą wszelkich starań, aby zażegnać problem na dobre. Działamy efektywnie oraz błyskawicznie. Zaufało nam już wielu zadowolonych klientów.


Sprzedaż pomp zatapialnych

Prócz usług wynajmu i serwisu oferujemy również sprzedaż pomp zatapialnych. W naszej ofercie znajdują się wyłącznie produkty wysokiej jakości oraz wydajności. Zachęcamy również do zapoznania się z reszta naszej oferty obejmujące pompy innych rodzajów. Nasi doradcy pomogą Państwu w wyborze najlepszego sprzętu, który spełni wszystkie oczekiwania.

Pompa marki Afec koloru srebrno-czarnego

Lista produktów

Poniżej przedstawiamy część naszej oferty. Jeżeli chcą Państwo poznać pełną listę produktów, zapraszamy do kontaktu telefonicznego (505 184 344) lub e-mailowego (ponako@ponako.pl)

Model Ciężar Silnik Zużycie paliwa Wydajność Wydajność pompy próżniowej Cena Wynajmu Kaucja
Pompa zatapialna Afec FSR400 15.5 kg elektryczny 1-fazowy, 0,40kW 14 m³/h od 50zł /
1 dobę
500 zł
Pompa zatapialna Afec FS750 15 kg elektryczny 1-fazowy, 0,75kW 18 m³/h od 50zł /
1 dobę
500 zł
Pompa zatapialna Afec FS1500 26 kg elektryczny 1-fazowy, 1.50kW 26 m³/h od 50zł /
1 dobę
500 zł
Pompa zatapialna KSB Ama Porter 501S 22 kg elektryczny 1-fazowy, 0,75kW 23 m³/h od 50zł /
1 dobę
500 zł
Pompa zatapialna Grindex Minor 39 kg elektryczny 3-fazowy, 4,40kW 115 m³/h od 80zł /
1 dobę
700 zł