Pompy wyciszone

Pompy wyciszone

Cechą charakterystyczną wielu pomp spalinowych czy tłokowych są wytwarzane dźwięki o wysokiej częstotliwości. Zdecydowanie rozwiązanie nie polecane dla osób, którym zależy na niskiej częstotliwości dźwięku podczas pracy. Alternatywnym rozwiązaniem się pompy wyciszone, których budowa znacznie ogranicza wysokość dźwięku podczas pracy. Pompy wyciszone są bardzo wydajnymi urządzeniami do pracy podczas długich godzin. Wiele z modeli posiada membranowe pompy próżniowe. Pompy wyciszone są jednym z rozwiązań, które umożliwiają pracę w ciężko dostępnych punktach, jak i do pompowania zanieczyszczonej wody.


Pompa wyciszona koloru pomarańczowego

Czym są pompy wyciszone?

Pompy wyciszone wspomagane są pompami próżniowymi. Charakteryzuje je względnie lekka konstrukcja (przykładowo – pompa wyciszona o wydajności 300m3/h waży około 1300kg). Prócz tego na uwagę zasługuje fakt, że jak sama nazwa wskazuje, są stosunkowo ciche podczas pracy na wysokich obrotach.


Wynajem pomp wyciszonych

Potrzebują Państwo pompę wyciszona na okres doby lub więcej? Zachęcamy do skorzystania z naszego wynajmu pomp wyciszonych. Oferujemy wyłącznie sprawdzony sprzęt wysokiej jakości, który poddawany jest regularnym serwisom, aby zadbać o ich niezawodność i uniknięcie usterek technicznych. Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą wynajmu pomp. Prosimy o kontakt, jeśli chcą poznać Państwo aktualny spis dostępnego asortymentu w naszym magazynie.


Pompa wyciszona marki impulse

Serwis pomp wyciszonych

Posiadają Państwo wadliwą pompę lub sprzęt, który doznał w ostatnim czasie usterki? Prosimy zgłosić się do naszego serwisu pomp wyciszonych. Nasi specjaliści dokonałem pełnej diagnozy sprzętu, wyeliminują przyczynę usterki, naprawią pompę oraz zabezpieczą ją przed możliwością powstawania innych usterek. Posiadamy wyłącznie doświadczoną ekipę zajmującą się serwisowaniem sprzętu.


Sprzedaż pomp wyciszonych

Jeżeli chcą Państwo nabyć pompę we własnym zakresie, zapraszamy do naszej oferty. Prócz wynajmu i serwisu, świadczymy sprzedaż pomp wyciszonych w atrakcyjnych cenach. Nie muszą się Państwo martwić o jakość naszego sprzętu. Są niezawodne. Tak samo jak konkurencyjne ceny. Zapraszamy do kontaktu. Nie wykluczamy możliwości udzielenia specjalnego rabatu przy większym zamówieniu.

Pompa wyciszona koloru żółtego

Lista produktów

Poniżej przedstawiamy część naszej oferty. Jeżeli chcą Państwo poznać pełną listę produktów, zapraszamy do kontaktu telefonicznego (505 184 344) lub e-mailowego (ponako@ponako.pl)

Model Ciężar Silnik Zużycie paliwa Wydajność Wydajność pompy próżniowej Cena Wynajmu Kaucja
Pompa tłokowa wyciszona BBA PT90 Compact 1185 kg diesel Hatz 1D81Z, 5,5kW 1,5 l/h 90 m³/h od 220zł /
1 dobę
3 000 zł
Pompa wyciszona SPP Q150 1100kg diesel Lister Petter LPW3, 15,8kW 3,4 l/h 300 m³/h 110 m³/h od 220zł /
1 dobę
3 000 zł