Odkurzacze przemysłowe

Odkurzacze przemysłowe

Odkurzacze przemysłowe są bardziej zaawansowanymi urządzeniami od tradycyjnych odkurzaczy, których głównym zadaniem jest usuwanie trudnego rodzaju zanieczyszczeń. Mowa rzecz jasna o zanieczyszczeniach, z którymi nie poradziłyby sobie tradycyjne odkurzacze. Mimo iż działanie w obydwu rodzajach urządzeń jest identyczne to różni je jednak siła oraz zastosowanie. Odkurzacze przemysłowe przede wszystkich stosuje się w zakładach produkcyjnych oraz podczas prac remontowo-budowlanych. Odkurzacze przemysłowe możemy podzielić na trzy klasy. Zależnie od rodzaju prac. Odkurzacze przemysłowe klasy L służą do usuwania pyłów np. podczas prac stolarskich. Również radzą sobie z drobnym kruszywem. Odkurzacze przemysłowe klasy M radzą sobie z trudniejszymi zanieczyszczeniami np. odpady z farb czy gipsu. Natomiast urządzenia klasy H radzą sobie z groźnymi zanieczyszczeniami np. pleśń, azbest, ołów czy kadm. Warto dodać, że odkurzacze przemysłowe klasy H posiadają specjalne filtry czyszczenia powietrzna. Dzięki nim zredukowane zostaje zagrożenie dla zdrowia użytkownika. Przy wyborze odkurzaczy należy kierować się przede wszystkim mocą. Najlepsze odkurzacze przemysłowe powinny posiadać moc ssania liczoną w przedziale 1200W – 1600W. Kolejną cechą, na którą warto zwrócić uwagę jest jego trwałość. Odpowiedni odkurzacz powinien być wykonany z materiałów odpornych na zanieczyszczenia oraz wszelkie usterki. Ze względu na szerokie zastosowanie odkurzaczy przemysłowych, najlepiej wybierać te cechujące się dużą pojemnością pojemników. Bez problemu można znaleźć modele o pojemności większej niż 40l.


Czarny odkurzacz przemysłowy marki Karcher

Czym są odkurzacze przemysłowe?

Nasze odkurzacze przemysłowe to wydajne i niezawodne urządzenia. Są niezastąpionym sprzętem przy wszelkiego rodzaju pracach wykończeniowych i remontowych. Dysponując specjalistycznymi urządzeniami, służymy również fachowym doradztwem i wiedzą branżową. Gwarantujemy kompleksowe usługi w korzystnych cenach. Zapewniamy konkurencyjne stawki za wypożyczenie – już od 50 zł za dobę.

Zdajemy sobie sprawę, że dostępność niezawodnego parku maszynowego często budzi wątpliwości. Dlatego oprócz wynajmu odkurzaczy przemysłowych w naszej ofercie znajdują się również inne urządzenia.


Wynajem odkurzaczy przemysłowych

Nasza firma zajmuje się wynajmem odkurzaczy przemysłowych, w tym również i innych urządzeń przemysłowych. Udostępniamy Państwu dostosowany do niełatwych warunków pracy sprzęt, który idealnie sprawdzi się w pracy ciągłej. Propozycja nasza adresowana jest przede wszystkim do Klientów obsługujących duże inwestycje, średnich i małych przedsiębiorców. Usługi świadczymy również dla Klientów indywidualnych. Więcej informacji o wynajmie odkurzaczy udzielimy Państwu w kontakcie osobistym, do czego zachęcamy.

Biały odkurzacz przemysłowy od firmy Karcher

Lista produktów

Poniżej przedstawiamy część naszej oferty. Jeżeli chcą Państwo poznać pełną listę produktów, zapraszamy do kontaktu telefonicznego (505 184 344) lub e-mailowego (ponako@ponako.pl)

Model Ciężar Silnik Cena Wynajmu Kaucja
Odkurzacz przemysłowy Karcher NT65/2 65l 26,5 kg 230 V 2,76kW 50zł / 1 doba 500 zł