Nagrzewnice gazowe

Nagrzewnice gazowe

Nagrzewnice gazowe są tańszym odpowiednikiem nagrzewnic, których zadaniem jest wytworzenie odpowiedniej ilości ciepła do ogrzania całęgo pomieszczenia np. prywatne domostwa czy biurowe. Gazowe nagrzewnice wykorzystują paliwa w formie gazu propanu do spełnienia swojej roli. W praktyce funkcjonowanie urządzeń jest bardzo proste. Do wentylatora trafia chłodne powietrze, które zostaje ogrzane za pomocą paliwa, a następnie zwrócone przez nagrzewnicę. W ten sposób dochodzi do ogrzania pomieszczenia. Dodatkowo wbudowany wentylator bardzo dobrze radzi sobie z rozprowadzeniem ciepła po całej przestrzeni. Nagrzewnice gazowe charakteryzują się niedużymi rozmiarami, co znacznie uproszcza ich mobilność. Temperatura ocieplanego powietrza jest dość wysoka, a przy tym szybko otrzymywana. Jednak nie jest to rekomendowane rozwiązanie dla osób ceniących sobie czystość powietrza. Wytworzone ciepło za pomocą nagrzewnic powietrza jest zmieszane ze spalinami, co może zniechęcić część klientów. Informujemy przy okazji o regularnej konieczności wymieniania butli gazowych, aby zapewnić jak najlepszą wydajność urządzenia. Informacją, która ucieszy większość z Państwa jest fakt, że nagrzewnice posiadają izolację osłony termicznej. Cecha wpływa na strukturą obudowy, zabezpieczając ją przed nagrzewaniem się do wysokich temperatur. Część nowszych modeli może posiadać elektryczny zapłoń znacznie uproszczający komfort pracy. Po podłączeniu wystarczy odczekać pól minuty nim nastąpi zapłon w nagrzewnicy gazowej.


Biała nagrzewnica z czarnymi kołami

Czym są nagrzewnice gazowe?

Nagrzewnice gazowe charakteryzują się procesem spalania w otwartej komorze spalania. Powietrza jest zasysane przez wentylator, po czym mieszane jest ze spalinami oraz ciepłem. Jako gorące powietrze zostaje ono wydmuchiwane z nagrzewnicy. Nagrzewnice gazowe charakteryzują się zasilaniem gazowy najczęściej za pomocą gazu propan-butan z butli 11-kg lub większych. Każda z nagrzewnic potrzebuje dostępu do prądu.


Wynajem nagrzewnic gazowych

Oferujemy wynajem nagrzewnic gazowych na okres jednej doby i dłużej. Jeżeli chcą Państwo wynająć nagrzewnice na dłuższy okres niż jednej doby, prosimy o bezpośredni kontakt w celu ustalenia szczegółów. Całość asortymentu poddawana jest regularnym serwisom, co zapewnia wydajność sprzętu oraz bezawaryjność w jego użytkowaniu. Zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego, gdzie udzielimy więcej szczegółów o ofercie naszej wypożyczalni nagrzewnic.

Biała nagrzewnica gazowa marki anderws

Biała nagrzewnica gazowa z czerwonym napisem anderws

Serwis nagrzewnic gazowych

Na terenie firmy prowadzony jest serwis nagrzewnic gazowych. Zajmuje się naprawami drobnych usterek, jak i pełną renowacją sprzętu. Nasi serwisanci prowadzą pełną diagnozę sprzętu oraz na miejscu wykonują kompleksowy zakres napraw, które zawsze wykonywane jest terminowo. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!


Sprzedaż nagrzewnic gazowych

Nasza oferta jest też skierowana do osób chcących zakupić nagrzewnice na wyłączność. Zapewniamy sprzedaż nagrzewnic gazowych wydajnych jakościowo oraz działających bez zarzutów, a wszystko to poprzez prowadzone regularnie serwisy na terenie naszego zakładu. Na całość asortymentu udzielamy kilkuletniej gwarancji. Przy większych zamówieniach nagrzewnic, udzielamy atrakcyjnych rabatów. Zaufało nam już wielu zadowolonych klientów!

Szaro-czarna nagrzewnica

Lista produktów

Poniżej przedstawiamy część naszej oferty. Jeżeli chcą Państwo poznać pełną listę produktów, zapraszamy do kontaktu telefonicznego (505 184 344) lub e-mailowego (ponako@ponako.pl)

Model Zużycie paliwa Grzanie bezpośrednie Moc grzewcza Zasilanie Wymiary Wydajność wentylatora Kubatura Odprowadzanie spalin Cena Wynajmu Od Kaucja
Nagrzewnica gazowa G 10 0.78 l/h 10 kW 300 m³ 12zł / 1 doba 300 zł
Nagrzewnica gazowa G 60 0.34 – 1.35 l/h regulowana 4.4 – 17.5 kW 425 m³ 20zł / 1 doba 500 zł
Nagrzewnica gazowa G 290 1.36 – 6.12 l/h regulowana 19 – 85 kW 2000 m³ 35zł / 1 doba 1 000 zł