Nagrzewnice elektryczne

Nagrzewnice elektryczne

Nagrzewnice elektryczne są popularnymi urządzeniami stosowanymi każdego dnia do ogrzewania urządzeń w skład których wchodzi grzałka i wentylator. Zazwyczaj spotkać je można w miejscach, gdzie utrudniona jest możliwość wytworzenia odpowiedniej ilości ciepła do ogrzania pomieszczenia. Zazwyczaj można spotkać instalacje z wykorzystaniem elektrycznych nagrzewnic w sklepach, biurach lub prywatnych domostwach. Fachowcy z reguły odradzają stosowanie nagrzewnic, jeśli sytuacja nie zmusza nas do tego. Dlaczego? Powodem są wysokie koszta jakie pociąga ze sobą wytworzenia ciepła za pomocą elektryczności. Nagrzewnice elektryczne działają na podobnej zasadzie, co pozostałe gatunki. Odróżnia je od nich większa moc, a co za tym idzie, większe koszta utrzymania. Zaleca się instalowanie tego typu urządzeń na ścianach, aby osiągnąć jak najbardziej zadowalającą wydajność. Jedną z wielu zalet nagrzewnic elektrycznych jest szybkość z jaką uda się nagrzać pomieszczenie. Jest to kilkukrotnie krótszy czas, niż u nagrzewnic gazowych. Smucącą informacją jest jednak to, że wytworzone ciepło bardzo szybko ulatnia się. Częstym powodem jest zła instalacja. Prawidłowa instalacja może wydajniej rozprowadzać ciepło po pomieszczeniu, co znacznie zredukuje ilość poboru energii. Ze względu na wysokie koszta działania elektrycznych nagrzewnic powietrza, zaleca się stosowania je do ogrzewania konkretnych partycji pomieszczeniowych np. wyizolowanej części magazynowej.


Biała nagrzewnica z czarnymi kołami i czerwonymi ramami

Czym są nagrzewnice elektryczne?

Nagrzewnice elektryczne możemy podzielić na dwa typy: stacjonarne oraz przenośne. Urządzenia te służą te do wydmuchiwania ciepłego powietrza. Całość procesu rozpoczyna się od nagrzewania grzałki, a ciepłe powietrze nawiewane jest do miejsca za pomocą wentylatora o wielkiej wydajności. Nagrzewnice posiadają specjalne termostaty ograniczające temperaturę powietrza oraz ilość pobieranego prądu niezbędnego do działania.


Wynajem nagrzewnic elektrycznych

Dla klientów chcących nabyć nagrzewnice na konkretny okres czasu, proponujemy nasze rozwiązanie wynajmu nagrzewnic elektrycznych Jest to rozsądne rozwiązanie pozwalające zaoszczędzić sporych sum pieniężnych zamiast kupowania sprzętu na własność. Należy dodać, że nagrzewnice elektryczne są proste w utrzymaniu, oszczędne, a przede wszystkim najmniej awaryjne ze wszystkich odmian.

Niebieska nagrzewnica elektryczna

Czerwona nagrzewnica elektryczna

Serwis nagrzewnic elektrycznych

Mimo iż nagrzewnice elektryczne są najmniej awaryjnym rodzajem tego asortymentu to nieuniknione są ich awarie. Nasi serwisanci zajmują się diagnozowaniem przyczyn mniejszych, bądź większych usterek i naprawianiem ich na miejscu naszego zakładu. Nasi specjaliści posiadają kilkunastoletnie doświadczenie w naprawach nagrzewnic. Gwarantujemy nie tylko wysoką jakość serwisu, ale też terminowe naprawy w okazyjnych cenach!


Sprzedaż nagrzewnic elektrycznych

Prowadzimy sprzedaż nagrzewnic elektrycznych dla klientów, którzy są zainteresowani posiadaniem urządzenia na własność. Chcielibyśmy zaznaczyć, że całość naszego asortymentu jest wydajna oraz poddawana regularnym serwisom. Zapewniamy doradztwo ze strony naszych specjalistów przy procesie zakupowym. Zadbamy, aby w Państwa ręce trafiła nagrzewnica dostosowana do oczekiwań. Zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego jeśli są Państwo zainteresowani naszą sprzedażą nagrzewnic.

Nagrzewnica koloru zielonego

Lista produktów

Poniżej przedstawiamy część naszej oferty. Jeżeli chcą Państwo poznać pełną listę produktów, zapraszamy do kontaktu telefonicznego (505 184 344) lub e-mailowego (ponako@ponako.pl)

Model Zużycie paliwa Grzanie bezpośrednie Moc grzewcza Zasilanie Wymiary Wydajność wentylatora Kubatura Odprowadzanie spalin Cena Wynajmu Od Kaucja
Nagrzewnica elektryczna DE 65 zmienna 6, 9, 12 kW 30zł / 1 doba 700 zł
Nagrzewnica elektryczna IGLOO – IHG 124T zmienna 6, 12 kW 30zł / 1 doba 700 zł
Nagrzewnica elektryczna TERMEX – IE NW zmienna 9, 18 kW 38zł / 1 doba 700 zł