Myjki ciśnieniowe

Myjki ciśnieniowe

Myjka ciśnieniowa jest jednym z wielu urządzeń, które znacznie poprawiają komfort życia. Wydawać by się mogło, że są zbędnymi urządzeniami w naszym życiu. Nic bardziej mylnego. Zastosowanie myjek ciśnieniowych jest bardzo szerokie. Jako pierwsze możemy wyszczególnić czyszczenie elewacji budynków, które stale ulegają zabrudzeniom ze strony niosącego pyłu. Za pomocą myjek (stosując odpowiednie ciśnienie!) możemy bardzo szybko uporać się z umyciem wykończeń. Podobnie możemy uczynić z ogrodzeniami naszych posiadłości, u których nie problem z zabrudzeniem niosącym ze strony przejezdnych pojazdów. Bardzo często spotyka się stosowanie myjek przy myciu rowów, basenów, podjazdów czy nawet pojazdów mechanicznych. Ciśnienie wody w myjce ciśnieniowej szacowane jest od 50 do 130 barów. Jest to odpowiednia siła, która pozwala na szybkie i proste usunięcie brudu z powierzchni. Bez stosowania zbędnego wysiłku fizycznego. Warto podkreślić, że standardowe ciśnienie wody w instalacji domowej wynosi około 3 barów! Myjki ciśnieniowe są bardzo wygodne w użytkowaniu. Za ich pomocą możemy obejść się bez zbędnego schylania przy umyciu trudno dostępnych miejsc. Do tego zaoszczędzamy wiele litrów wody, niż gdybyśmy zdecydowali się na korzystanie z wody za pomocą wężą ogrodowego. Większość myjek ciśnieniowych posiada specjalne uchwyty oraz kółka, za pomocą których w bardzo prosty sposób możemy mobilne przemieszczać się z maszyną. Zależnie od myjki, instalowane są różne pompy, od których zależy wysokość strumienia wody. Na specjalne życzenie możemy zainstalować inną pompę, która spełni Państwa oczekiwania.


Żółta myjka ciśnieniowa marki karcher

Czym są myjki ciśnieniowe?

W naszej ofercie znajdują się myjki ciśnieniowe niemieckiego producenta – Kärcher. Nasza propozycja obejmuje myjki do zastosowań profesjonalnych od 30 do 170 Bar. Udostępniane przez nas urządzenia charakteryzują się nie tylko bezawaryjnością, ale również wysoką wydajnością. Wynajmowane przez nas myjki wysokociśnieniowe zapewniają nienaganne efekty pracy oraz niezawodność w trudnych warunkach.


Wynajem myjek ciśnieniowych

Wynajmowane myjki ciśnieniowe są regularnie serwisowane, dzięki czemu gwarantują bezpieczną i bezproblemową pracę. Nasza kadra fachowców oferuje ponadto profesjonalne wsparcie techniczne i specjalistyczne doradztwo w doborze odpowiednich do Państwa zastosowań maszyn. Wszystko to sprawia, że nasz wynajem myjek ciśnieniowych to prawdziwie solidna firma, która oferuje Państwu najwyższej klasy, kompleksowe usługi.

Myjka marki karcher

Lista produktów

Poniżej przedstawiamy część naszej oferty. Jeżeli chcą Państwo poznać pełną listę produktów, zapraszamy do kontaktu telefonicznego (505 184 344) lub e-mailowego (ponako@ponako.pl)

Model Ciężar Silnik Cena Wynajmu Kaucja
Myjka Karcher HD655S zimna woda 140bar 26 kg 230 V 3,1W 50zł / 1 doba 500 zł
Myjka Karcher HDS795 gorąca woda 30-170bar 133 kg 400 V 6,4 W 80zł / 1 doba 1 000 zł