Igłofiltry stalowe

Igłofiltry stalowe

Poradnik z igłofiltrami stalowymi

Czym są igłofiltry stalowe?

Najczęściej spotykane igłofiltry wykonane są z elementów aluminiowych. Coraz częściej spotyka się igłofiltry skonstruowane z elementów stalowych. Dostępne są również kombinacje łączące zarówno elementy stalowe z aluminiowymi. Igłofiltry stosowane są do obniżania poziomu wód gruntowych. Często wykorzystywane są na obszarach budowlanych oraz przy odwadnianiu wykopów.


Wynajem igłofiltrów stalowych

Ponako oferuje wynajem igłofiltrów stalowych. Dysponujemy sprzętem o różnych kombinacjach struktury: stalowe, aluminiowe oraz stalowo-aluminiowe. Wszystkie elementy metalowe instalacji wykonane są ze stali ocynkowanej, a igłofiltr składa się z rury stalowej i filtra z PVC o dł.1m. Zapraszamy do kontaktu po więcej szczegółów.

Schemat igłofiltru stalowego

Opis igłofiltru stalowego

Serwis igłofiltrów stalowych

Ponako to także serwis igłofiltrów stalowych. Nasi serwisanci są gotowi do zdiagnozowania przyczyny usterki oraz dołożenia wszelkich starań w celu jego wyeliminowania. Działamy szybko oraz niezawodnie. Na każdą świadczoną usługę serwisową, udzielamy gwarancji. Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami!