Igłofiltry elastyczne

Igłofiltry elastyczne

Rysunek z igłofiltrami elastycznymi

Czym są igłofiltry elastyczne?

Wszystkie elementy metalowe instalacji wykonane są z aluminium, natomiast igłofiltr wykonany jest z elastycznej i półprzeźroczystej rury zakończonej osiatkowanym filtrem. Igłofiltry elastyczne znajdują swoje zastosowanie przy odwodnieniu będąc tym samym najodpowiedniejszym rodzajem do wpłukania i zainstalowania. Charakteryzują się wysoką wydajnością czyniącą je odpowiednimi do radzenia sobie z wymagającymi zadaniami na gruntach mocno nawodnionych i przepuszczalnych np. zbiorniki wodne lub okolice rzeczne.


Wynajem igłofiltrów elastycznych

Wypożyczalnia Ponako zaprasza Państwa do skorzystania z naszego wynajmu igłofiltrów elastycznych. W naszej ofercie znajdują się wyłącznie produkty wysokiej wydajności, które poddawane są regularnemu serwisowaniu w celu zadbania o ich niezawodność pracy. Zachęcamy do kontaktu osobistego, jeśli chcą poznać Państwo szczegóły z zakresu oferowanego przez nas sprzętu.

Techniczny rysunek instruktażowy igłofiltrów elastycznych

Zestaw igłofiltrów elastycznych

Serwis igłofiltrów elastycznych

Igłofiltry elastyczne wystawione są na wymagające zadania na ciężkich gruntach. Może to doprowadzić do wszelkiego typu awarii. Ponako zapewnia serwis igłofiltrów elastycznych. Serwisanci nie tylko zdiagnozują usterkę problemu i ją wyeliminują, ale też przygotują sprzęt, aby uniknąć w przyszłości innego rodzaju usterek. Zachęcamy do skierowania się ze wszelkimi pytaniami!


Sprzedaż igłofiltrów elastycznych

Czy są Państwo zainteresowani zakupem igłofiltrów? Skoro tak to zapraszamy do naszej sprzedaż igłofiltrów elastycznych. Dysponujemy wyłącznie niezawodnym i wydajnym sprzętem, dostępnym w atrakcyjnych stawkach cenowych (konkurencyjne na rynku!). Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta to zapraszamy do zapytań mailowych lub telefonicznych, gdzie udzielimy więcej informacji o naszej ofercie.

Wykorzystanie igłofiltrów na budowie