Pompy tłokowe

Pompy tłokowe

Pompa tłokowa marki 5ncm

Czym są pompy tłokowe?

Pompa tłokowa jest jednym z rodzajów pomp wyporowych. Charakteryzują się specjalnym tłokiem, który zmienia objętość komory pompy, poruszając się w cylindrze ruchem posuwisto zwrotnym. Nim pojawiły się pompy wirowe, tłokowa odmiana znajdowała głównie swoje zastosowanie w technice. Ogromną ich zaletą jest lepsze wykorzystanie energii, co zapewnia możliwość zmian obciążeń. Kolejną zaletą jest stała wydajność oraz to, że nie wymagają zalewania.


Wynajem pomp tłokowych

Wypożyczalnia Ponako oferuje Państwu wynajem pomp tłokowych gwarantując przy tym atrakcyjne stawki za dobę oraz wysoką jakość sprzętu, który jest poddawany regularnym serwisom. Stale dbamy o niezawodność naszych pomp, żeby spełnić Państwa oczekiwania. Bez najmniejszych problemów wynajmujemy pompy na dłuższy zakres niż doba. Zapraszamy do kontaktu, gdzie udzielimy więcej informacji!

Pompka tłokowa koloru niebiesko żółtego

Wyciszona pompa tłokowa koloru niebiesko srebrnego

Serwis pomp tłokowych

Państwa sprzęt doznał usterki technicznej? Zapraszamy do naszego serwisu pomp tłokowych. Nasi eksperci zdiagnozują przyczynę usterki oraz dołożą wszelkich starań, aby wyeliminować problem. Zadbamy o to, żeby nie doszło więcej do podobnych problemów. Posiadamy duże doświadczenie w tym temacie. Mogą na nas Państwo liczyć!


Sprzedaż pomp tłokowych

Zastanawiają się Państwo nad zakupem pomp? Zapraszamy zatem do naszej sprzedaży pomp tłokowych Dysponujemy wyłącznie wydajnym i niezawodnym sprzętem, który jest poddawany regularnym serwisom. Prócz tego zapewniamy Państwu kompleksowe doradztwo przy zakupie sprzętu. Nasi doradcy zrobią wszystko, aby dobrać sprzet spełniający Państwa oczekiwania. Zapraszamy!

Niebieska pompa tłokowa

Lista produktów

Poniżej przedstawiamy część naszej oferty. Jeżeli chcą Państwo poznać pełną listę produktów, zapraszamy do kontaktu telefonicznego (505 184 344) lub e-mailowego (ponako@ponako.pl)

Model Ciężar Silnik Zużycie paliwa Wydajność Wydajność pompy próżniowej Cena Wynajmu Kaucja
Pompa tłokowa Geho ZD900E 950 kg elektryczny 3-fazowy, 7,5kW 95 m³/h 180zł / 1 doba 1 500 zł
Pompa tłokowa BBA PT90E 1140 kg elektryczny 3-fazowy, 7,5kW 90 m³/h 180zł / 1 doba 1 500 zł
Pompa tłokowa wyciszona BBA PT90 Compact 1185 kg diesel Hatz 1D81Z, 5,5kW 1,5 l/h 90 m³/h 220zł / 1 doba 1 500 zł