Pompy szlamowe

Pompy szlamowe

Czarno czerwona pompa szlamowa marki honda

Czym są pompy szlamowe?

Pompy szlamowa używane są w miejscach wymagających pompowania cieczy zawierającej dużą ilość ciał stałych m.in. osady, szlamy, odpady w wyniku obróbki przemysłowe czy pozostałości po cięciu kamienia. Zastosowanie pomp szlamowych nie ogranicza się wyłącznie do tego celu. Stosowane są również do płuczek wiertniczych. Warto wskazać, że są one odporne w zakresie pompowania cieczy o zwiększonej gęstości.


Wynajem pomp szlamowych

W naszej ofercie znajdą Państwo wynajem pomp szlamowych znajdujących się w naszej ofercie. Wynajem jest dobrą metodą na pozyskanie sprzętu na tymczasowy okres, który zostanie użyty do pompowania cieczy zwierającej ciała stałe. Całość naszego sprzętu poddawana jest regularnym serwisom, co jedynie gwarantuje sprawność narzędzia. Zapraszamy do kontaktu!

Spalinowa pompa szlamowa koloru srebrnego

Srebrnego koloru pompa szlamowa

Serwis pomp szlamowych

Nasze produkty poddawane są regularnym serwisom, co gwarantuje wyłącznie wysoką jakość. Niestety nie każda pompa (niekoniecznie od nas) może cieszyć się niezawodnością. W tym momencie pojawia się Ponako i nasz serwis pomp szlamowych, który uwzględnia diagnozę usterki oraz kompleksową eliminację jej. Zapraszamy do kontaktu podczas, którego udzielimy więcej informacji z tego zakresu.


Sprzedaż pomp szlamowych

Jeżeli chcą zdecydować się Państwo na zakup pompy szlamowych to zapraszamy do naszej oferty. Prócz wynajmu, oferujemy sprzedaż pomp szlamowych w atrakcyjnych cenach. Przed zakupem zapewniamy profesjonalne doradztwo. Na każdą pompę udzielana jest kilkuletnia gwarancja. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertę oraz do kontaktu osobistego. Więcej szczegółów udzielimy przy kontakcie telefonicznym lub mailowym.

Pompa szlamowa KTH

Lista produktów

Poniżej przedstawiamy część naszej oferty. Jeżeli chcą Państwo poznać pełną listę produktów, zapraszamy do kontaktu telefonicznego (505 184 344) lub e-mailowego (ponako@ponako.pl)

Model Ciężar Silnik Zużycie paliwa Wydajność Wydajność pompy próżniowej Cena Wynajmu Kaucja
Pompa szlamowa Koshin KTH80X 63 kg benzynowy Honda GX240, 5.30kW 2,2 l/h 80 m³/h 60zł / 1 doba 700 zł
Pompa szlamowa Honda WT40X 61 kg benzynowy Honda GX340, 8.700kW 3,5 l/h 100 m³/h 100zł / 1 doba 700 zł