Odkurzacze przemysłowe

Odkurzacze przemysłowe

Czarny odkurzacz przemysłowy marki Karcher

Czym są odkurzacze przemysłowe?

Nasze odkurzacze przemysłowe to wydajne i niezawodne urządzenia. Są niezastąpionym sprzętem przy wszelkiego rodzaju pracach wykończeniowych i remontowych. Dysponując specjalistycznymi urządzeniami, służymy również fachowym doradztwem i wiedzą branżową. Gwarantujemy kompleksowe usługi w korzystnych cenach. Zapewniamy konkurencyjne stawki za wypożyczenie – już od 50 zł za dobę.

Zdajemy sobie sprawę, że dostępność niezawodnego parku maszynowego często budzi wątpliwości. Dlatego oprócz wynajmu odkurzaczy przemysłowych w naszej ofercie znajdują się również inne urządzenia.


Wynajem odkurzaczy przemysłowych

Nasza firma zajmuje się wynajmem odkurzaczy przemysłowych, w tym również i innych urządzeń przemysłowych. Udostępniamy Państwu dostosowany do niełatwych warunków pracy sprzęt, który idealnie sprawdzi się w pracy ciągłej. Propozycja nasza adresowana jest przede wszystkim do Klientów obsługujących duże inwestycje, średnich i małych przedsiębiorców. Usługi świadczymy również dla Klientów indywidualnych. Więcej informacji o wynajmie odkurzaczy udzielimy Państwu w kontakcie osobistym, do czego zachęcamy.

Biały odkurzacz przemysłowy od firmy Karcher

Lista produktów

Model Ciężar Silnik Cena Wynajmu Kaucja
Odkurzacz przemysłowy Karcher NT65/2 65l 26,5 kg 230 V 2,76kW 50zł / 1 doba 500 zł