Odkurzacze przemysłowe

Odkurzacze przemysłowe

Czarny odkurzacz przemysłowy marki Karcher

Czym są odkurzacze przemysłowe?

Nasze odkurzacze przemysłowe to wydajne i niezawodne urządzenia. Są niezastąpionym sprzętem przy wszelkiego rodzaju pracach wykończeniowych i remontowych. Dysponując specjalistycznymi urządzeniami, służymy również fachowym doradztwem i wiedzą branżową. Gwarantujemy kompleksowe usługi w korzystnych cenach. Zapewniamy konkurencyjne stawki za wypożyczenie – już od 50 zł za dobę.

Zdajemy sobie sprawę, że dostępność niezawodnego parku maszynowego często budzi wątpliwości. Dlatego oprócz wynajmu odkurzaczy przemysłowych w naszej ofercie znajdują się również inne urządzenia.


Wynajem odkurzaczy przemysłowych

Nasza firma zajmuje się wynajmem odkurzaczy przemysłowych, w tym również i innych urządzeń przemysłowych. Udostępniamy Państwu dostosowany do niełatwych warunków pracy sprzęt, który idealnie sprawdzi się w pracy ciągłej. Propozycja nasza adresowana jest przede wszystkim do Klientów obsługujących duże inwestycje, średnich i małych przedsiębiorców. Usługi świadczymy również dla Klientów indywidualnych. Więcej informacji o wynajmie odkurzaczy udzielimy Państwu w kontakcie osobistym, do czego zachęcamy.

Biały odkurzacz przemysłowy od firmy Karcher

Lista produktów

Poniżej przedstawiamy część naszej oferty. Jeżeli chcą Państwo poznać pełną listę produktów, zapraszamy do kontaktu telefonicznego (505 184 344) lub e-mailowego (ponako@ponako.pl)

Model Ciężar Silnik Cena Wynajmu Kaucja
Odkurzacz przemysłowy Karcher NT65/2 65l 26,5 kg 230 V 2,76kW 50zł / 1 doba 500 zł