Nagrzewnice gazowe

Nagrzewnice gazowe

Biała nagrzewnica z czarnymi kołami

Czym są nagrzewnice gazowe?

Nagrzewnice gazowe charakteryzują się procesem spalania w otwartej komorze spalania. Powietrza jest zasysane przez wentylator, po czym mieszane jest ze spalinami oraz ciepłem. Jako gorące powietrze zostaje ono wydmuchiwane z nagrzewnicy. Nagrzewnice gazowe charakteryzują się zasilaniem gazowy najczęściej za pomocą gazu propan-butan z butli 11-kg lub większych. Każda z nagrzewnic potrzebuje dostępu do prądu.


Wynajem nagrzewnic gazowych

Oferujemy wynajem nagrzewnic gazowych na okres jednej doby i dłużej. Jeżeli chcą Państwo wynająć nagrzewnice na dłuższy okres niż jednej doby, prosimy o bezpośredni kontakt w celu ustalenia szczegółów. Całość asortymentu poddawana jest regularnym serwisom, co zapewnia wydajność sprzętu oraz bezawaryjność w jego użytkowaniu. Zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego, gdzie udzielimy więcej szczegółów.

Biała nagrzewnica gazowa marki anderws

Biała nagrzewnica gazowa z czerwonym napisem anderws

Serwis nagrzewnic gazowych

Na terenie firmy prowadzony jest serwis nagrzewnic gazowych. Zajmuje się naprawami drobnych usterek, jak i pełną renowacją sprzętu. Nasi serwisanci prowadzą pełną diagnozę sprzętu oraz na miejscu wykonują kompleksowy zakres napraw, które zawsze wykonywane jest terminowo. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!


Sprzedaż nagrzewnic gazowych

Nasza oferta jest też skierowana do osób chcących zakupić nagrzewnice na wyłączność. Zapewniamy sprzedaż nagrzewnic gazowych wydajnych jakościowo oraz działających bez zarzutów, a wszystko to poprzez prowadzone regularnie serwisy na terenie naszego zakładu. Na całość asortymentu udzielamy kilkuletniej gwarancji. Przy większych zamówieniach nagrzewnic, udzielamy atrakcyjnych rabatów. Zaufało nam już wielu zadowolonych klientów!

Szaro-czarna nagrzewnica

Lista produktów

Poniżej przedstawiamy część naszej oferty. Jeżeli chcą Państwo poznać pełną listę produktów, zapraszamy do kontaktu telefonicznego (505 184 344) lub e-mailowego (ponako@ponako.pl)

Model Zużycie paliwa Grzanie bezpośrednie Moc grzewcza Zasilanie Wymiary Wydajność wentylatora Kubatura Odprowadzanie spalin Cena Wynajmu Od Kaucja
Nagrzewnica gazowa G 10 0.78 l/h 10 kW 300 m³ 12zł / 1 doba 300 zł
Nagrzewnica gazowa G 60 0.34 – 1.35 l/h regulowana 4.4 – 17.5 kW 425 m³ 20zł / 1 doba 500 zł
Nagrzewnica gazowa G 290 1.36 – 6.12 l/h regulowana 19 – 85 kW 2000 m³ 35zł / 1 doba 1 000 zł