Igłofiltry

Igłofiltry

Schemat igłofiltru

Czym są igłofiltry?

Igłofiltrowy stosuje się do czasowego obniżenia poziomu wody, gdy dno zaplanowanego wykopu znajduje się poniżej poziomu wód gruntowych. Elementy składowe zestawu dobiera się w zależności od potrzeb – wielkości wykonywanego wykopu, i warunków gruntowych. Jeśli potrzebują Państwo skutecznego urządzenia do odprowadzenia wody z dna wykopu, najlepiej sprawdzą się w tym przypadku igłofiltry.


Wynajem igłofiltrów

Oferujemy Państwu wynajem igłofiltrów, dzięki którym przeprowadzić można skuteczne odwodnienia wykopów położonych poniżej poziomu wód gruntowych. Oferujemy nasze fachowe doradztwo w zakresie wyboru odpowiednich urządzeń i części zestawu. Proponowane przez nas igłofiltry to zaś najwyższej klasy, nowoczesne, w pełni sprawne i bezpieczne w stosowaniu urządzenia, które zapewnią szybką i bezproblemową realizację zadania.

Opis igłofiltru na budownictwie

Schemat instalacji igłofiltru na budowie

Serwis igłofiltrów

W przypadku awarii posiadanego lub zakupionego sprzętu, zapewniamy Państwu serwis igłofiltrów ze zdiagnozowaniem problemu oraz kompleksową naprawą. Opisuje nas nie tylko profesjonalność świadczonej usługi, ale również udzielenie gwarancji. Ponako ponadto zapewnia konkurencyjność cen. Zapraszamy do kontaktu, jeśli są zainteresowani pozyskaniem więcej informacji na temat usług.


Sprzedaż igłofiltrów

Oferujemy naszym Klientom sprzedaż igłofiltrów oraz wynajem w przystępnych cenach. Dodatkowo udzielamy porad w zakresie doboru odpowiednich elementów zestawu i ich zastosowania. Dla tych z Państwa, którzy zaś nie czują się na siłach, aby przeprowadzić taką operację samodzielnie, wykonujemy także usługę odwodnienia wykopów na zlecenie. Jako eksperci w dziedzinie tego typu maszynerii możemy zagwarantować szybkie, sprawne i owocne wykonanie zleconych nam prac. Wspomagają nas w tym wysokiej klasy urządzenia, które, po odpowiednim rozpoznaniu, dobieramy zgodnie z wymaganiami danego terenu i sytuacji. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji!

Pracownik montujący igłofiltr